UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: User
mr: सदस्य

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Manufacturer
mr: उत्पादक
