UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Comment
my: မှတ်ချက်
