UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Subject
ne: विषय

en: Weight
ne: वजन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Host
ne: होस्ट

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
