UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Weight
nl: Gewicht

en: User
nl: Gebruiker

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Sender
nl: Afzender

en: Comment
nl: Reactie

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Order
nl: Volgorde

en: Invoice template
nl: Factuurtemplate

en: Order status
nl: Bestelstatus

en: Select an order comment type
nl: Selecteer een type opmerking voor bij de bestelling

en: Enter this as an admin comment.
nl: Voeg dit toe als opmerking van de admin.

en: Enter this as a customer order comment.
nl: Voeg dit toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
nl: Voeg dit met een berichtpictogram toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
nl: Voer het opmerkingenbericht in. Maakt gebruik van <a href="!url">bestelling and globale tokens</a>.

en: Loaded user
nl: Opgehaalde gebruiker

en: Order Status
nl: Bestellingstatus

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
nl: Poging om factuur te mailen voor bestelling @order_id naar @email mislukt.

en: The "From" address.
nl: Het afzenderadres.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer de e-mailadressen in waarheen e-mailbevestigingen verstuurd zullen worden. Eén per regel. U kunt bestelling-tokens gebruiken voor dynamische e-mailaddressen.

en: Select the invoice template to use for this email.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate voor deze e-mail.

en: Included information
nl: Bijgevoegde informatie

en: Show the business header and shipping method.
nl: Toon de kop en de verzendmethode.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
nl: Toon alles van hierboven plus de helptekst, e-mailtekst en winkelfooter.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
nl: Toon alles van hierboven plus het "bedankt"-bericht.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
nl: Probeerde een factuur te e-mailen met geen ontvanger.

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Order Total
nl: Bestellingstotaal
