UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Weight
nn: Vekt

en: User
nn: Brukar

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Comment
nn: Kommentar

en: Order
nn: Sorteringsval
