UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
