UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Weight
pl: Waga

en: User
pl: Użytkownik

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: Comment
pl: Komentarz

en: Order
pl: Kolejność

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: The "From" address.
pl: Adres nadawcy

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.

en: Payment Method
pl: Metoda płatności
