UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Subject
fa: موضوع

en: Weight
fa: وزن

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Comment
fa: نظر

en: Order
fa: سفارش
