UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Subject
ps: موضوع

en: Weight
ps: وزن

en: User
ps: غړی

en: Host
ps: کوربه

en: Comment
ps: تبصره

en: Order
ps: اوډون
