UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Subject
pt: Assunto

en: Weight
pt: Peso

en: User
pt: Utilizador

en: Host
pt: Servidor

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Comment
pt: Comentar

en: Order
pt: Ordem
