UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Subject
sl: Zadeva

en: Weight
sl: Teža

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Comment
sl: Komentar

en: Order
sl: Vrstni red
