UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Weight
sq: Pesha

en: User
sq: Përdoruesi

en: Recipients
sq: Marrës

en: Comment
sq: Komenti
