UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Weight
ta: எடை

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Order
ta: வரிசை
