UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Subject
te: విషయం

en: Weight
te: భారం

en: User
te: వాడుకరి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Order
te: క్రమం
