UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Host
th: โฮสต์

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Manufacturer
th: ผู้ผลิต

en: Order
th: เรียงตาม

en: Order status
th: สถานะการสั่งซื้อ

en: Payment Method
th: วิธีการชําระเงิน
