UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Subject
tr: Konu

en: Weight
tr: Ağırlık

en: User
tr: Kullanıcı

en: Host
tr: Sunucu

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: Comment
tr: Yorum

en: Order
tr: Sıralama

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Invoice template
tr: Fatura şablonu

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi
