UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Subject
he: נושא

en: Weight
he: משקל

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Comment
he: תגובה

en: Order
he: סידור

en: Invoice template
he: מבנה חשבונית

en: Order status
he: מצב הזמנה

en: Order Status
he: מצב הזמנה

en: Payment Method
he: שיטת תשלום
