UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Weight
id: Bobot

en: User
id: Pengguna

en: Recipients
id: Penerima

en: Comment
id: Komentar

en: Order
id: Urutan

en: Order status
id: Status Order

en: Payment Method
id: Metode Pembayaran
