UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Weight
mn: Жин

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Order
mn: Дараалал
