UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Subject
sk: Predmet

en: Weight
sk: Váha

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Order
sk: Poradie

en: Invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Select an order comment type
sk: Zvoľte typ komentáru k produktu

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: Payment Method
sk: Spôsob platby
