UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Subject
ur: موضوع

en: Weight
ur: وزن

en: User
ur: صارف

en: Comment
ur: تبصرہ
