Ubercart Saferpay (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Unknown
ja: 不明

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: The order ID.
ja: 注文ID。

en: Transaction ID:<br />@txn_id
ja: トランザクションID:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
ja: !storeでの注文@order_id

en: Account ID
ja: アカウント ID
