Ubercart Saferpay (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: The order ID.
uk: Ідентифікатор замовлення.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
uk: ID трансакції:<br />@txn_id

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку
