Ubercart Saferpay (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: The order ID.
fr: L'identifiant (ID) de la commande.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
fr: Identifiant (ID) de la transaction :<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
fr: Commande @order_id sur !store

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte
