Ubercart Saferpay (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Not found
ru: Не найдено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: The order ID.
ru: Идентификатор заказа.

en: Order @order_id at !store
ru: Заказ @order_id в !store
