Ubercart Saferpay (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: The order ID.
cs: ID objednávky

en: Transaction ID:<br />@txn_id
cs: ID transakce :<br>@txn_id

en: Order @order_id at !store
cs: Objednáka @order_id v @store
