Ubercart Saferpay (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Unknown
es: Desconocido

en: Not found
es: No encontrado

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: The order ID.
es: El ID del pedido.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
es: ID de transacción:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
es: Pedido @order_id a !store

en: Account ID
es: ID de cuenta
