Ubercart Saferpay (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: cURL
hi: कर्ल
