Ubercart Saferpay (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Not found
hu: Nem található

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: The order ID.
hu: A rendelésazonosító.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
hu: Tranzakció-azonosító:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
hu: !store - @order_id rendelés
