Ubercart Saferpay (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: Transaction ID:<br />@txn_id
nl: Transactie-ID:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store

en: Account ID
nl: Account-ID
