Ubercart Saferpay (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Link Color
de: Link-Farbe

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: The order ID.
de: ID der Bestellung.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
de: Transaktionsnummer:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
de: Bestellung @order_id bei !store

en: Account ID
de: Konto-ID
