Ubercart Saferpay (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Not found
he: לא נמצא

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
