Ubercart Saferpay (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: The order ID.
pl: Identyfikator zamówienia.
