Ubercart Saferpay (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Transaction ID:<br />@txn_id
pt: ID da transacção:<br />@txn_id

en: Order @order_id at !store
pt: Encomenda @order_id em !store
