Sage Pay Server Integration for Ubercart (6.x-1.5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
da: Vi beklager. Der opstod en fejl under behandlingen af din ordre, der forhindrer os i at fuldføre den på nuværende tidspunkt. Kontakt os venligst og vi vil løse problemet så hurtigt som muligt.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
da: En tom order nåede frem til checkout. Indkøbskurvordre-ID: @cart_order
