Sage Pay Server Integration for Ubercart (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Live
lt: Gyva

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
lt: Atsiprašome. Įvyko klaida kai buvo vykdomas jūsų užsakymas.  Prašome susisiekti su mūsų vadybinkais, kad išspręsti šia problemą.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
lt: Tuščias užsakymas! Krepšelio užsakymas ID: @cart_order
