Sage Pay Server Integration for Ubercart (6.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Test
pt: Teste

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Not configured
pt: Não configurado

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
pt: Pedimos desculpas. Um erro ocorreu enquanto seu pedido estava sendo processado e o mesmo não pôde ser completado. Por favor, entre em contato conosco para solucionarmos esse problema o mais breve possível.
