Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Weight
bs: Težina

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Field name
bs: Ime polja

en: Order
bs: Poredak
