Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Cost
es: Coste

en: Weight
es: Peso

en: Node ID
es: ID del nodo

en: User ID
es: ID de usuario

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Price
es: Precio

en: Model
es: Modelo

en: Manufacturer
es: fabricante

en: Order
es: Pedido

en: Order ID
es: ID de pedido

en: Data
es: Datos

en: Order Status
es: Estado del pedido

en: Ubercart order
es: Pedido Ubertcart

en: Payment Method
es: Forma de pago

en: Order Total
es: Total del pedido
