Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Weight
jv: Urutan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Order
jv: Urutan
