Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Order
ku: ڕیز
