Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cost
vi: Trị giá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Node ID
vi: ID node

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Field name
vi: Tên trường

en: Price
vi: Giá

en: Model
vi: Mô hình

en: Order
vi: Thứ tự

en: Order ID
vi: ID đơn hàng
