Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cost
da: Omkostning

en: Weight
da: Vægt

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: User ID
da: Bruger ID

en: Field name
da: Feltnavn

en: Price
da: Pris

en: Order
da: Rækkefølge

en: Order ID
da: Ordre ID
