Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cost
it: Costo

en: Weight
it: Peso

en: Node ID
it: ID del nodo

en: User ID
it: ID utente

en: Field name
it: Nome del campo

en: Price
it: Prezzo

en: Order
it: Ordinamento

en: Order ID
it: ID ordine

en: Data
it: Dati

en: Payment Method
it: Metodo di pagamento
