Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Manufacturer
kn: ಉತ್ಪಾದಕರು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
