Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Weight
lt: Svoris

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User ID
lt: Nario ID

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Price
lt: Kaina

en: Model
lt: Modelis

en: Order
lt: Tvarka

en: Order ID
lt: Užsakymo ID
