Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Weight
ro: Greutate

en: Node ID
ro: ID Nod

en: User ID
ro: ID Utilizator

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Price
ro: Preţ

en: Order
ro: Comandă

en: Order ID
ro: ID comandă
