Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Weight
sl: Teža

en: Field name
sl: Ime polja

en: Price
sl: Cena

en: Order
sl: Vrstni red
