Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cost
sv: Kostnad

en: Weight
sv: Vikt

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Price
sv: Pris

en: Model
sv: Modell

en: Order
sv: Ordning

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: Ubercart order
sv: Beställning genom Ubercart

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: Order Total
sv: Hela beställningen
