Ubercart / Salesforce Integration (6.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cost
af: Koste

en: Weight
af: Gewig

en: Unknown
af: Onbekend

en: Price
af: Prys

en: Order
af: Bestelling
